grafika

O nás

domů > o nás

Zahradní dekorace Kralupy

Jsme česká mladá a dynamicky se rozvíjející firma, která se specializuje na dovoz a prodej zahradních dekorací, okrasných kamenů, valounů a drtí. Toto zboží pro Vás dovážíme ze zemí jako je Řecko, Itálie a Španělsko, nebo Brazílie.

Samozřejmě nezapomínáme ani na České výrobce, proto v naší nabídce naleznete i širokou škálu produktů vyrobených v České republice.

Pro velký zájem a Vaší maximálí spokojenost jsme od března 2017 na naší prodejně zavedli i prodej sypkých materiálů: písek, štěrk, kačírek, zahradnický substrát, mulčovací kůra. Tento Vámi vybraný materiál Vám zdarma naložíme na Vaší vlastní dopravu, nebo jsme schopni Vám nabídnout naší dopravu po Kralupech a širokém okolí za výhodnou cenu.

Zahradní dekorace Kralupy je internetový katalog, který se zaměřuje na osobní kontakt se zákazníkem. Vámi vybrané zboží naleznete na naší prodejně, kde na Vás čeká proškolený personál, který Vám bude vždy rád k dispozici.

Na prodejně je možná pouze hotovostní platba. Při dlouhodobé velkoodběratelské spolupráci je možná i platba na fakturu.

Pro Vaší maximální spokojenost je zajištěna nakládka Vámi zakoupeného zboží (palety) nakládací technikou ZDARMA.

Nezapomínejte na české tradice! V naší nabídce naleznete tématicky zaměřený sortiment, který pro Vás pravidelně obměňujeme.

+420 770 629 666

Česká tradice

Dřevěná socha Orel

Dřevěná socha Orel
5 990,00 Kč

Zvonička Smrk

Zvonička Smrk
6 999,00 Kč

Dřevěná socha Výr

Dřevěná socha Výr
3 500,00 Kč
payments method

Kontakt

Zahradní dekorace Kralupy
U Dýhárny
Kralupy nad Vltavou, 278 01

+420 770 629 666
pkkralupy@seznam.cz

x
voucher